top of page

Чотири кроки до успіху

Дуже часто ми чуємо від своїх знайомих та близьких "Я ХОДЖУ на курси", "Моя дитина ХОДИТЬ на гурток", "Він ХОДИТЬ до репетитора". Наша мета полягає у тому, щоб Ви або Ваші діти не просто "ХОДИЛИ" до нас, а  навчилися РОЗМОВЛЯТИ іноземною мовою, отримували справжні знання та навички спілкування. Базуючись на багаторічній практиці викладання, ми зрозуміли, що успіх у навчанні базується на простих чотирьох кроках, які ми поклали в основу нашої школи. 

Перший крок:  Я ХОЧУ!

Ви хочете:

  • Отримати кращу роботу?

  • Успішно скласти іспити?

  • Вільно подорожувати світом?

  • Вести бізнес на міжнародному рівні?

  • Розвивати свої інтелектуальні і творчі здібності?

Ці всі «хочу» є мотивом, поштовхом і одночасно фундаментом Вашого навчання. Ми допомагаємо Вам і Вашим дітям усвідомити цілі і знайти мотивацію для вивчення мов.

Другий крок: Я ДІЮ!

Що робите Ви, коли чогось хочете? Ви дієте!

Лише мотивований рух вперед дає результати.

Вивчати мову потрібно активно: на заняттях, вдома, в розмовних клубах, спілкуватися по Skype, дивитися фільми, слухати музику, тобто оточити себе іншомовним середовищем, поринути у світ країни, мову якої Ви вивчаєте, бути в курсі усіх останніх трендів у вивченні мов.

Для цього Вам потрібен план дій, який буде відповідати Вашим цілям, здібностям і очікуванням.

Ми допоможемо оцінити Ваш рівень володіння мовою, проаналізувати особисті нахили і таланти, обрати зручну форму і програму навчання.

Третій крок: Я ЗНАЮ!

Що я знаю?

Як оцінити свої знання? Як набути впевненості в досягнутих результатах?

Ми проводимо постійне регулярне оцінювання наших студентів, підтримуємо зворотній зв'язок з батьками з допомогою Google Classroom, аналізуємо слабкі та сильні сторони наших учнів, проводимо підготовку до здачі міжнародних іспитів таких як IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE ENGLISH, TestDaf, які дають найоб’єктивнішу оцінку ваших знань.

Четвертий крок: Я МОЖУ!

4 крок - важливий крок практичної реалізації планів і оцінки результатів навчання в реальному житті. На цьому етапі Ви втілюєте всі Ваші хочу:

подорожуєте і спілкуєтесь іноземною мовою, умієте вести листування, оформити резюме, отримали нову роботу, знайшли друзів чи кохання за кордоном, поступили у престижний вищий навчальний заклад, здали важливі мовні екзамени.

Ви відчуваєте, що отримали неоціненний дар - дар спілкування без меж, який ніколи і ніхто не зможе у Вас відібрати.

Enjoy studying! – Насолоджуйтеся навчання!

bottom of page